..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

سه‌شنبه 23 بهمن‌ماه سال 1386
ESET Smart Security
 

اشاره :
شرکت ESET سازنده آنتی‌ویروس معروف Nod32 یک مجموعه نرم‌افزاری با نام ESET Smart Security روانه بازار کرده است که شامل چهار نرم‌افزار آنتی‌ویروس، آنتی‌اسپم، آنتی‌اسپایور و دیواره آتش شخصی (Personal Firewall) ‌است.


شرکت ESET سازنده آنتی‌ویروس معروف Nod32 است. این شرکت علاوه بر عرضه نسخه جدیدی از آنتی‌ویروس خود با نام ESET NOD32 AntiVirus 3، یک مجموعه نرم‌افزاری با نام ESET Smart Security نیز روانه بازار کرده است که شامل چهار نرم‌افزار آنتی‌ویروس، آنتی‌اسپم، آنتی‌اسپایور و دیواره آتش شخصی (Personal Firewall) ‌است.

هدف شرکت ESET از عرضه این محصول راحت کردن کار کاربران و سپردن محافظت کل سیستم به یک برنامه در عوض چندین نرم‌افزار مجزا است. یکی از قبلیت‌های ویژه این نرم‌افزار مقابله با نرم‌افزارهای مخرب یا Malware  است.

این حرف به این معنی است که ESET Smart Secuirty با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند با برنامه‌های مخرب روت‌کیت، بوت، ادوار، اسپاور، تروجان و کرم مقابله نماید. ESET ادعا کرده است که می‌تواند بیش از هفتاد درصد برنامه‌های مخرب را با این نرم‌افزار بلوکه نماید.

ادعای دیگر ESET، استفاده از کمترین منابع و حافظه سیستم در این نرم‌افزار است که باید منتظر باشیم و ببینیم این ادعا در واقعیت و در تست‌هایی که از این نرم‌افزار به عمل می‌آید، اثبات می‌شود یا خیر. با سابقه‌ای که این شرکت در ارایه آنتی‌ویروس دارد، استفاده از ESET Smart Security امنیت مطمئن و قابل قبولی را روی سیستم فراهم می‌کند. قیمت این نرم‌افزار 99/59 دلا‌ر است.

 


لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 539203


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .