..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

سه‌شنبه 21 اسفند‌ماه سال 1386
به روز رسانی سیمانتک موجب بروز "صفحه آبی مرگ" می شود

شاید بتوان گفت صفحه آبی مرگ یا Blue Screen of Death یکی از بدترین خطاهایی است که یک کابر سیستم عامل ویندوز می تواند با آن مواجه شود. 

      مایکروسافت در یک خبر فوری که آن را برای وبلاگ Microsoft's Ask the Core Team ایمیل کرده است اعلام داشته که آخرین به روز رسانی ضدویروس سیمانتک، باعث نمایش خطای "صفحه آبی مرگ" می شود. سخنگوی شرکت سیمانتک در واکنش به این خبر گفته است که ما الان دقیقاً نمی توانیم مشخص کنیم کدام نسخه از ضدویروس های ما دچار بروز این مشکل می شود اما به دقت در حال بررسی گزارش هستیم و این اطمینان را می دهیم که دوباره چنین اتفاقی پیش نخواهد آمد. گفتنی است اندکی بعد، این پست از وبلاگ مایکروسافت حذف شد و به جای آن پست کوچک دیگری قرار گرفت که در آن از ذکر نام "سیمانتک" خودداری شده و جزئیات فنی کمتری نیز مطرح گشته است! شاید بتوان گفت صفحه آبی مرگ یا Blue Screen of Death یکی از بدترین خطاهایی است که یک کابر سیستم عامل ویندوز می تواند با آن مواجه شود. صفحه آبی مرگ که در آن به جز کاراکترهای سفید، باقی موارد به رنگ آبی نمایش داده می شود، مخصوص سیستم عامل ویندوز است و هر وسیله ای که با این سیستم عامل کار می کند ممکن است دچار چنین مشکلی شود. این صفحه زمانی نمایان می شود که سیستم عامل ویندوز به خطایی برخورد کند که قادر به پشتیبانی از آن نباشد. همچنین زمانی که ویندوز تشخیص دهد برای یک سخت افزار مشکلی به وجود آمده یا با ادامه فعالیت سیستم عامل، ممکن است سخت افزار آسیب ببیند، این صفحه نمایان می گردد


لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540357


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .