..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

چهارشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1387
PerfectDisk 8.0
 

 

اشاره :

این برنامه موجب افزایش سرعت ویندوز شده و دارای ابزارهایی برای مدیریت Disk Defragmentation، تست هارددیسک، کارایی دیسک‌ها و دیگر سخت‌افزارهای سیستم و سازگاری آن‌ها با ویندوز است.


 
www.raxco.com
با تأخیری که در ارائه ویندوز ویستا از سوی شرکت مایکروسافت به وجود آمده است، این شرکت تمایل خود به پشتیبانی از برنامه‌های بهبود و بهینه‌سازی ویندوز را پنهان نکرده است. PerfectDisk از جمله نرم‌افزارهایی است که در آزمایشگاه‌های مایکروسافت تست و بررسی شده و نهایتاً از سوی این شرکت مورد حمایت قرار گرفته است. این برنامه موجب افزایش سرعت ویندوز شده و دارای ابزارهایی برای مدیریت Disk Defragmentation، تست هارددیسک، کارایی دیسک‌ها و دیگر سخت‌افزارهای سیستم و سازگاری آن‌ها با ویندوز است. قابلیت ویژهPerfectDisk برای مدیریت هارددیسک‌های با ظرفیت زیاد امروزی است.

در حالت معمولی باید برای Defragment هارددیسک با ابزار ویندوز، چندین ساعت زمان صرف کنید، اما با برنامهPerfectDisk این‌کار به صورت خودکار و در مدت زمان بسیار کمتری صورت می‌گیرد. Space Restoration یک قابلیت دیگر این برنامه است که امکان مدیریت فضای آزاد روی هارددیسک را فراهم می‌کند. قیمت این نرم‌افزار  44‌دلار  است.

لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540240


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .