..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
کسپرسکی موفق به دریافت تاییدیه Citrix Ready شد

 

برنامه ضد ویروس کسپرسکی (نسخه Windows Server Enterprise) به عنوان اولین راه حل ضد ویروس در سطح جهان موفق به دریافت تاییدیه Ready Citrix گردید. نسخه 6 ضد ویروس کسپرسکی کسپرسکی موفق به دریافت تاییدیه Citrix Ready شد برای Windows Server Enterprise داده‌های سرورهای ویندوزی را در تقابل حملات کلیه بد افزارها و نرم افزارهای مخرب محافظت می‌نماید. این محافظت به طور ویژه برای سرورهای سازمان‌های بسیار بزرگ و با بارکاری بسیار زیاد طراحی شده و امکانات کنترلی بسیار خوبی را در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد. نتایج آزمایش‌ها نشان می‌دهد که این نسخه کاملا" با نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی سکوی Server Citrix Presentationسازگاراست.

یکی از رویکردهای جدید راهکار Kaspersky Open Space Security محافظت از شبکه های بزرگ داده ای با کاربران متحرک زیاد است. در شبکه هایی که دسترسی راه دور به داده ها و برنامه های کاربردی بسیار مهم است، شرکت Citrix حضوری فعال دارد. سیتریکس شرکتی است که به عنوان یکی از تامین کنندگان نرم افزارهای قابل اطمینان در سطح جهان شناخته شده است و کسپرسکی نیز تلاش دارد که محصولات سیتریکس را نیز تحت پوشش قرار دهد. از همین رو زیرساخت و مشخصه‌های برنامه‌های سیتریکس در حین طراحی نسخه 6 ضد ویروس کسپرسکی مد نظر بوده‌اند و هماهنگی با آن ها صورت گرفته است. دریافت تاییدیه Citrix Ready به کاربران کمک می کند که بتوانند راه حل هایی که با برنامه ها و سکوی کاری سیتریکس هماهنگ هستند را با اطمینان انتخاب کنند و به همین سبب کسپرسکی می‌تواند تنها گزینه حفاظتی مناسب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ باشد.


لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540358


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .